درباره ما

فرآیند طرح را بشناسید

شرکت طراحی و تحقیقات تجهیزات مکانیکی فرایند طرح در سال 1370 با برخورداری از دانش فنی، مهارت و تجربه موسسین آن در امر طراحی، ماشین سازی و ساخت تجهیزات سنگین در زمینه صنایع فولاد و نورد، خطوط تولید، ماشین سازی و ساخت تجهیزات مکانیکی پا در عرصه فعالیت های صنعتی گذارد. در ادامه فعالیت با توجه به نیاز صنایع و اهمیت امر تمیزکاری و پوشش قطعات صنعتی، شرکت فرایند طرح کوشش های خود را متوجه طراحی و ساخت ماشین های تمیزکاری شات بلاست، سندبلاست و تجهیزات جانبی آن نمود که گستره این فعالیت شامل بسیاری از صنایع از جمله صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع آب و فاضلاب، صنایع هوا و فضا، صنایع نیروگاهی، صنایع دریایی و فرا ساحل، صنایع فورج و ریخته گری، صنایع فلزی و ساخت سازه های فولادی، صنایع پزشکی و … می گردد.

 

در ابتدای پنجمین دهه از شروع فعالیت شرکت فرایند طرح، تصمیم به تقویت هر چه بیشتر پشتوانه های علمی و فنی خود در راستای چشم انداز و اهداف سازمانی خود گرفته‌ایم. ارتقای خدمات در پشتیبانی هر چه بهتر از مشتریان قدیمی و ساخت دستگاه ها و قطعات برای مشتریان جدید مطابق با استاندارد های بین المللی از اهداف اصلی این شرکت می باشد. با توجه به پیشرفت های کشور در زمینه های علمی و فناوری به خصوص در حوزه انرژی و صنایع نیروگاهی و هوایی، شرکت فرایند طرح برآن شده است تا نسبت به ارائه سرویس های تخصصی در زمینه شات پینینگ و طراحی و ساخت ماشین های سفارشی در این حوزه اقدام نماید.

با عنایت به توانایی های این شرکت در حوزه آماده سازی سطح و قابلیت های صادرات محصولات خود و تجربه صدور چندین دستگاه به کشورهای همسایه، اکنون شرکت فرایند طرح توان خود را در جهت بازاریابی و عرضه محصولات با کیفیت به بازارهای بین المللی را در دستور کار خود قرار داده است.

30 سال تجربه، پشتیبان کیفیت و نوآوری در محصولات فرآیند طرح

شرکت فرایند طرح با توجه به سابقه طولانی خود در زمینه طراحی و ساخت ماشین های شات بلاست، سندبلاست و شات پینینگ، دستگاه ها متعددی را به موسسات و شرکت های معتبر داخلی عرضه کرده است. لذا این شرکت با توجه به داشته های خود مورد وثوق این موسسات و شرکت ها قرار گرفته و در وندور لیست آنها با دریافت امتیازهای مورد پذیرش قرار دارد.
از آن جمله وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مصلح، شرکت ایران خودرو، شرکت پالایش و پخش فراورده های نفتی، شرکت مالیبل سایپا، مجموعه شرکت های مپنا  و شرکت های دیگر را می توان نام برد.

شرکت فرایندطرح، طراح و سازنده انواع ماشین های بلاستینگ شامل سندبلاست، شات بلاست و سیستم های شات پینینگ می‌باشد. نام این شرکت همراه با نوآوری و تجربه در طراحی و ساخت ماشین های سفارشی در زمینه آماده سازی مطرح بوده است.

ما در شرکت فرایند طرح همواره در پی ایجاد تحولی نوین در این صنعت بوده و با بهره گیری از دانش و توان فنی در جهت اهداف سازمانی خود که فراهم آوردن راه حل‌های استوار، قابل اعتماد و منحصر به فرد در جهت برآورده کردن نیاز های مخصوص مشتریانمان است گام بر می داریم.

هر مدل از دستگاه های ما طراحی شده و بر گرفته از ویژگی های منحصر به فردِ حوزه کاری مشتریانمان است و همواره در جهت حرکت به سمت تکنولوژی روز دنیا همراه با کیفیت مطابق استانداردهای جهانی است.
ما در شرکت فرایند طرح مطابق برنامه‌ای تبیین شده در مسیر طراحی، از به روزترین تکنولوژی ها و با کیفیت ترین مواد و قطعات در ساخت ماشین آلات و قطعات جانبی استفاده می کنیم.

ما رنج گسترده‌ای از ماشین‌ها از مدل‌های دستی تا تمام اتوماتیک مخصوص قطعات بسیار کوچک تا قطعات فوق سنگین را با راه حل های نوین طراحی و ارائه می کنیم.