درباره ما

فرآیند طرح را بشناسید

شرکت طراحی و تحقیقات تجهیزات مکانیکی فرایند طرح در سال 1370 با برخورداری از دانش فنی، مهارت و تجربه موسسین آن در امر طراحی، ماشین سازی و ساخت تجهیزات سنگین در زمینه صنایع فولاد و نورد، خطوط تولید، ماشین سازی و ساخت تجهیزات مکانیکی پا در عرصه فعالیت های صنعتی گذارد. در ادامه فعالیت با توجه به نیاز صنایع و اهمیت امر تمیزکاری و پوشش قطعات صنعتی، شرکت فرایند طرح کوشش های خود را متوجه طراحی و ساخت ماشین های تمیزکاری شات بلاست، سندبلاست و تجهیزات جانبی آن نمود که گستره این فعالیت شامل بسیاری از صنایع از جمله صنایع نفت، گاز و پتروشیمی، صنایع آب و فاضلاب، صنایع هوا و فضا، صنایع نیروگاهی، صنایع دریایی و فرا ساحل، صنایع فورج و ریخته گری، صنایع فلزی و ساخت سازه های فولادی، صنایع پزشکی و … می گردد.

در ابتدای پنجمین دهه از شروع فعالیت شرکت فرایند طرح، تصمیم به تقویت هر چه بیشتر پشتوانه های علمی و فنی خود در راستای چشم انداز و اهداف سازمانی خود گرفته‌ایم. ارتقای خدمات در پشتیبانی هر چه بهتر از مشتریان قدیمی و ساخت دستگاه ها و قطعات برای مشتریان جدید مطابق با استاندارد های بین المللی از اهداف اصلی این شرکت می باشد. با توجه به پیشرفت های کشور در زمینه های علمی و فناوری به خصوص در حوزه انرژی و صنایع نیروگاهی و هوایی، شرکت فرایند طرح برآن شده است تا نسبت به ارائه سرویس های تخصصی در زمینه شات پینینگ و طراحی و ساخت ماشین های سفارشی در این حوزه اقدام نماید.

با عنایت به توانایی های این شرکت در حوزه آماده سازی سطح و قابلیت های صادرات محصولات خود و تجربه صدور چندین دستگاه به کشورهای همسایه، اکنون شرکت فرایند طرح توان خود را در جهت بازاریابی و عرضه محصولات با کیفیت به بازارهای بین المللی را در دستور کار خود قرار داده است.

شرکت فرایند طرح با توجه به سابقه طولانی خود در زمینه طراحی و ساخت ماشین های شات بلاست، سندبلاست و شات پینینگ، دستگاه ها متعددی را به موسسات و شرکت های معتبر داخلی عرضه کرده است. لذا این شرکت با توجه به داشته های خود مورد وثوق این موسسات و شرکت ها قرار گرفته و در وندور لیست آنها با دریافت امتیازهای مورد پذیرش قرار دارد.
از آن جمله وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مصلح، شرکت ایران خودرو، شرکت پالایش و پخش فراورده های نفتی، شرکت مالیبل سایپا، مجموعه شرکت های مپنا  و شرکت های دیگر را می توان نام برد.

گواهی های اخذ شده:

  • گواهینامه موقت همکاری صنعتی و تحقیقاتی از وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح 
  • گواهینامه ارزیابی سیستم مدیریت کیفیت سازندگان و پیمانکاران از شرکت تام ایران خودرو
  • عقد قرارداد با انجمن مدیران کیفیت جهت اخذ استاندارد کارخانه ای
  • تائیدیه کار در زمینه ساخت تجهیزات و انجام خدمات